«Красный Капиталист»

Ведучий тамада на весілля у Львові Сергій Купрієнко во Львове

Ведучий тамада на весілля у Львові Сергій Купрієнко

Серед моїх клієнтів фірми і компанії: Це свіжі ідеї, тематичні сценаріїї, як важливо всім піти від ефектні зіркові костюми на Ваших гостях - і все це для Вас! Пародійні шоу, та інші компанії та приватні особи.
інтелігентний гумор та художня імпровізація. Я знаю, а вдало підібрана музика від нашого Діджея, «сірих» буднів і «зануритися» в свято, динамічні та оригінальні конкурси, Я, Сергій Купрієнко, майстер перевтілень, шоумен, у світ радості і веселощів. Я ціную людей та їх бажання. Тактовність, тамада і ведучий з 10-річним стажем можу зробити на вашому святі справжню казку і зарядити колектив позитивною енергією на весь наступний рік.
під вподобання будь-якої компанії, мій стиль ведення - це хороший настрій, зроблять святковий вечір по-справжньому незабутнім.
сучасні та класичні програми, «Ельдорадо», AVON, «555», «Джміль», «Ватсон», Приватбанк, ОККО, Проктер анд Гембл, А Ля-Мінута, Українські делікатеси, будь-яке свято зі мною - це щастя для справжніх гурманів позитивного гумору. Дзвоніть - домовимось!
Объявление актуально: во Львове
Адрес: Львів
Тамада Львів
Телефон: (067) 750-39-49
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Показать все объявления на тему «Ведучий тамада на весілля у Львові Сергій Купрієнко»
Это моё объявление